ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
gabinet@ego-psychoterapia.pl
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577
Close
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577 gabinet@ego-psychoterapia.pl

Pola Wysoczańska

Psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralny w trakcie certyfikacji

Jestem psycholożką, absolwentką Uniwerystetu SWPS w Poznaniu. Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji na psychoterapeutkę w 4-letniej szkole psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychosomatyki i somatopsychologii.

Współpracuję również z Laboratorium Neuronauki Emocji w Poznaniu, w którym pracuję przy badaniach naukowych.

Zdobywałam doświadczenie odbywając staż na oddziale dziennym dla pacjentów chorujących na schizofrenię oraz zaburzenia afektywne.

Pracowałam jako psycholożka w Specjalistycznym Ośrodku Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie, w którym miałam okazję poszerzać swoją wiedzę z zakresu przemocy – jej skutków oraz zapobiegania.

W pracy psychoterapeutycznej wykorzystuję techniki oparte na dowodach naukowych. Zależy mi, aby w relacji pacjent/ka czuł/a się swobodnie i bezpiecznie. Podchodzę do pacjenta/tki holistycznie, czyli biorę pod uwagę kontekst, w którym się obecnie znajduje. Szczególnym zainteresowaniem darzę relację psyche-soma, czyli psychiki z ciałem, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z tego zakresu i cały czas poszerzam wiedzę w tej dziedzinie.

Miałam okazję pracować z osobami zmagającymi się z zaburzeniami lękowymi, nastroju, z zaburzeniami osobowości, ze schizofrenią, ale także z osobami doświadczającymi przemocy czy będącymi w kryzysie.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, co pomaga spojrzeć na moją pracę z innej perspektywy, doskonalić umiejętności, a także rozwijać siebie jako człowieka.

Magdalena Nalaskowska
telefon: 881 037 907
Maria Napierała
telefon: 785 532 454
Ego Instytut Psychoterapii
ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
F