ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
gabinet@ego-psychoterapia.pl
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577
Close
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577 gabinet@ego-psychoterapia.pl

Konrad Trojanowski

Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny w trakcie szkolenia

Psycholog, absolwent Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę w czteroletniej Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Poznaniu (pod kierownictwem dr Popiel i dr Pragłowskiej).

Doświadczenie zdobywał odbywając staż w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego i Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań – Północ na oddziałach dziennych dla pacjentów chorujących na schizofrenię, zaburzenia afektywne, oraz doświadczających innych kryzysów z zakresu zdrowia psychicznego. Był także obserwatorem na grupie terapeutycznej pracującej z osobami zmagającymi się z trudnościami w relacjach interpersonalnych.

Pracował, jako psycholog w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego Poznań – Północ, z osobami cierpiącymi z powodu depresji, wahaniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, mającymi trudność w relacjach międzyludzkich, potrzebującymi wsparcia w sytuacjach kryzysowych, chcącymi podnieść samoocenę i nabyć większą pewność siebie.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej (PTTPB). Aktywnie poszerza swoją wiedzę i kompetencję śledząc na bieżąco najnowsze badania dotyczące psychoterapii i uczestnicząc w szkoleniach.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stosuje zasadę poufności. Przestrzega zasad kodeksu etycznego zawodu psychologa i psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego.

Magdalena Nalaskowska
telefon: 881 037 907
Maria Napierała
telefon: 785 532 454
Ego Instytut Psychoterapii
ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
F