ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
gabinet@ego-psychoterapia.pl
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577
Close
Magdalena Nalaskowska: 881 037 907 / Maria Napierała: 733 537 577 gabinet@ego-psychoterapia.pl

Karol Dybowski

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Aktualnie zdobywam certyfikację psychoterapeuty w Szkole Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS. Dodatkowo szkolę się w stiudium Analizy Transakcyjnej. Naukowo współpracuję z laboratorium neuropsychologii Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, natomiast klinicznie zbieram doświadczenie w Fundacji Akme na oddziale dziennym dla dzieci oraz w gabinecie Dobre Myśli.

Dodatkowo miałem okazję współpracować z laboratoriami naukowymi w Hiszpanii, Portugalii i Bułgarii. Swoje kliniczne umiejętności zdobywałem w Centrum Medycznym Gizińscy I Feniks Counselling Center w Edynburgu.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. W relacji z pacjentem kieruję się współczuciem i technikami, które mają naukowo potwierdzoną skuteczność. Zależy mi na tym, aby osoby z którymi pracuję czuły się komfortowo i bezpiecznie. Skupiam się na pomocy dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy doświadczają trudności życiowych. Pomagam osobom, które cierpią m.in. na zaburzenia depresyjne i lękowe, fobie czy zaburzenia osobowości.

https://www.znanylekarz.pl/karol-dybowski/psycholog/poznan
Magdalena Nalaskowska
telefon: 881 037 907
Maria Napierała
telefon: 785 532 454
Ego Instytut Psychoterapii
ul. Konopnickiej 6/2 Poznań
F